DLC management

Implementace softwarových řešení

Informace o společnosti Kdo jsme?

Společnost DLC management je technologická společnost zaměřující se na implementaci vlastních softwarových řešení. Využívat je mohou jakékoliv organizace z podnikatelské, municipální i neziskové sféry.

Provázaný systém vám nejenom usnadní každodenní práci, ale umožní vám ji vykonávat bezchybně, především efektivněji a rychleji.

Naše produkty

Naše produkty Čím se zabýváme?

edoors

MIS24

Základní nabízený produkt, který je určený pro jakoukoli organizaci z podnikatelské či neziskové sféry.

Hlavní předností tohoto řešení je variabilita systému. Možnost poskládat si svůj software z modulů na míru vašim potřebám. Vybrané moduly využívají licencí vlastních softwarových nástrojů, a tím je zaručena jednoznačná kompatibilita jednotlivých modulů a následného konečného systému. Naše schopnost doprogramovat další funkcionality dle vašich speciálních požadavků, je pro vás velkou výhodou.

Systém umožňuje neomezený a přímý přístup odkudkoli.

edoors

ÚŘAD24

Základní nabízený produkt, který pomáhá řídit a obstarávat chod samosprávy nebo příspěvkových organizací.

Jedná se o Portál úředníka, tzn. tento produkt nabízí specifické moduly určené právě pro samosprávu a její příspěvkové organizace. Stejně jako u MIS24 je hlavní předností tohoto řešení variabilita systému. Možnost poskládat si svůj Portál úředníka z modulů na míru vašim potřebám. Vybrané moduly využívají licencí především vlastních softwarových nástrojů, případně licencí softwarových nástrojů prověřených partnerů, a tím je zaručena jednoznačná kompatibilita jednotlivých modulů a následného konečného systému. Naše schopnost doprogramovat další funkcionality dle vašich speciálních požadavků, je pro vás velkou výhodou.

Portál úředníka umožňuje neomezený a přímý přístup odkudkoli.

edoors

eDOORS - a klíče nejsou potřeba

Nabízíme vám jednoduchou a bezpečnou správu vašich zámků. Vše vyřešíte z počítače či smartphonu. Jakékoli dveře, vrata, brány, závory či semafory jsme schopni připojit k našemu zařízení a umožnit vám jejich elektronické (kartou, kódem, SPZ) či vzdálené ovládání. Možnosti ovládání můžete libovolně kombinovat. Jsme schopni vám zařídit i nutné napojení na elektroinstalaci a případné stavební práce.

Využití najdete především ve firmách a obcích nebo na sportovištích či v hotelových komplexech. eDOORS je možné začlenit jako modul do systémů MIS24 a Úřad24. Zabezpečení systému má nejvyšší stupeň šifrování.

Už žádné zapomenuté či ztracené klíče, obraťte se na nás.

Přejít na aplikaci

Naše produkty Další produkty

profil zadavatele

Veřejné zakázky

Softwarový nástroj "Profil zadavatele" umožňuje využívat elektronické zadávání veřejných zakázek a elektronických aukcí. Nástroj vám zobrazí podrobný přehled uveřejněných veřejných zakázek, na které můžete hned interagovat, ať už jste kdekoli. Je plně certifikován podle vyhlášky č. 260/2016 Sb.

Na těchto stránkách naleznete přehled uveřejněných veřejných zakázek zadavatelů, kteří mají profil zadavatele u společnosti DLC management, s.r.o.

Přehled veřejných zakázek
modulární informační systém

MODULÁRNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Využíváte MIS na mis.dlc.cz? Níže můžete přejít na aplikaci.

Přejít na aplikaci

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a náš tým se vám ozve zpět do 24 hodin.

Vaše zpráva byla úspěšne odeslána.

Kontaktní informace DLC management s.r.o.

IČ: 02915065

DIČ: CZ02915065

sídlo společnosti
Bubenská 421/3, 170 00 Praha 7
email
info@dlc.cz